Vi hjälper dig!

Varför anlita Moveup? Konkurrensen om talangerna är stenhård och företag måste lägga ner allt mer energi på att hitta rätt kompetens. Search krävs när du ska lyckas med att både identifiera och attrahera kandidater till affärskritiska roller.

animated white arrow down

Tom
Bergqvist

tom.bergqvist@moveup.se
+46 (0)733 – 87 27 22

Tom
Bergqvist

tom.bergqvist@moveup.se
+46 (0)733 – 87 27 22

Richard
Etz

richard.etz@moveup.se
+46 (0)733-87 27 21

Richard
Etz

richard.etz@moveup.se
+46 (0)733-87 27 21

Katarina
Wanderydz

katarina.wanderydz@moveup.se
+46 (0)738 – 55 44 51

Katarina
Wanderydz

katarina.wanderydz@moveup.se
+46 (0)738 – 55 44 51

Jelena
Dogas

jelena.dogas@moveup.se
+46 (0)708 – 15 02 50

Jelena
Dogas

jelena.dogas@moveup.se
+46 (0)708 – 15 02 50

Daniel
Kremer

daniel.kremer@moveup.se
+46 (0)733 – 87 27 24

Daniel
Kremer

daniel.kremer@moveup.se
+46 (0)733 – 87 27 24

Anna
Krüger

anna.kruger@moveup.se
+46 (0)707 – 25 73 96

Anna
Krüger

anna.kruger@moveup.se
+46 (0)707 – 25 73 96

Lovisa
Ermell

lovisa.ermell@moveup.se
+46 (0)701 – 48 54 98

Lovisa
Ermell

lovisa.ermell@moveup.se
+46 (0)701 – 48 54 98

Madeleine
Hedman

madeleine.hedman@moveup.se
+46 (0)730 – 26 22 63

Madeleine
Hedman

madeleine.hedman@moveup.se
+46 (0)730 – 26 22 63

Karin
Tomin

karin.tomin@moveup.se
+46 (0)733 – 44 09 00

Karin
Tomin

karin.tomin@moveup.se
+46 (0)733 – 44 09 00